تبلیغات
...:: کشتی گیران شهرستان اردکان یزد ::... - مطالب هفته چهارم اردیبهشت 1391

...:: کشتی گیران شهرستان اردکان یزد ::...

.:: تا خدا هست دلیلی برای ناامیدی نیست ::.

شنبه 30 اردیبهشت 1391

خبر

نویسنده: javad ghanee   

نگهبان باشگاه من هم می توانست چنین تصمیمی را بگیرد

فلاح: راحت‌ترین تصمیم را برای برگزاری انتخابی تیم ملی گرفتند/ از خادم توقع بیشتری داشتم

خبرگزاری فارس: دارنده نشان طلای کشتی آزاد جهان گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با برگزاری انتخابی تیم ملی با این روش راحت‌ترین تصمیم را گرفت.

اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا» با انتقاد از نحوه برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: وقتی کادر قبلی بود هم انتقاد می‌کردیم و هم حمایت می‌کردیم؛ فکر می‌کردم با تغییر کادر فنی دیگر شاهد رفیق بازی در تیم ملی نیستیم و حق به حقدار خواهد رسید.

وی ادامه داد: توقع از رسول خادم بالا بود و انتظار داشتیم انتخاب کشتی گیران بر اساس ضوابط باشد نه روابط، اما راحت ترین و ساده ترین کار را انتخاب کرده‌اند؛ این تصمیم را نگهبان باشگاه هم که تا به حال کشتی کار نکرده است می‌توانست بگیرد.

دارنده نشان طلای جهان تصریح کرد: این روش درستی برای برگزاری انتخابی نبود. یکی از مربیان تیم ملی گفته بود که بقیه کشتی گیران به فکر المپیک نباشند؛ ناامید کننده بود و کشتی‌گیران باشگاه من را سرخورده کرد. چند کشتی گیر که روی آنها نظر داشتیم ناامید شدند و دیگر انگیزه ای برای ادامه تمرینات ندارند.

مربی سازنده کشتی تهران ادامه داد: این روش به هیچ عنوان روش خوبی نیست. شرایط خوبی حاکم نیست چون ساده ترین راه را انتخاب کردند. اگر تیم ملی انتخابی نداشته باشد پس جوانان ما کجا با قهرمانان کشور کشتی بگیرند.

فلاح تصریح کرد: این حرکت به هیچ عنوان قابل قبول نیست. توقع بیشتری از خادم داشتم. کادرفنی باید برنامه یک ساله خود را ارائه دهد تا مربیان باشگاهی بدانند چطور باید با شاگردانشان کار کنند، اما به صورت مخفی کارها را دنبال می‌کنند و هیچ برنامه ای نیست. چند کشتی گیر را به دلخواه از سایرین جدا کرده اند و به بقیه کاری ندارند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی از کشتی‌گیران نمی‌دانند که آیا باید تمرین کنند یا نه. وقتی مربی تیم ملی نظرش روی یک نفر است بقیه دیگر تمایلی به ادامه کار ندارند. نباید با قهرمانان‌مان اینطور رفتار کنیم و به راحتی از نام آنها عبور کنیم.

شنبه 30 اردیبهشت 1391

ماده مخدر جدید...........

نویسنده: javad ghanee   

                      ماده مخدر جدید...........حتما بخوانید             

                                 

ادامه مطلب

نظرسنجی

  بهترین عیدی به شما چی می تونه باشه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

>