تبلیغات
...:: کشتی گیران شهرستان اردکان یزد ::... - كتاب علم تمرین در كشتی دكتر میرزایی به زودی منتشر می شود

...:: کشتی گیران شهرستان اردکان یزد ::...

.:: تا خدا هست دلیلی برای ناامیدی نیست ::.

اصول و روش طراحی تمرینات یكی از مباحث این كتاب است

این روز ها بازار انتشار كتاب های  اختصاصی كشتی كه در آنها بیشتربه مسائل علمی پرداخته شده، كاملا گرم است و درهمین راستا نیز به زودی كتاب علم تمرین در كشتی به قلم دكتر بهمن میرزایی منتشر خواهد شد

به گزارش سایت اخبار كشتی ایران www.iwn.ir درواقع دكتر میرزایی درحال سرگرم ویراستاری مطالب مطرح شده در بخش های مختلف این كتاب است كه می تواند مربیان و كشتی گیران و علاقه مندان به كشتی مدرن را با تازه ترین یافته های علمی به كار گرفته شده در كشتی آشنا كند.

 

اصول تمرین و آمادگی جسمانی در كشتی ، اصول دهگانه تمرین در كشتی ، عوامل موثر بر عملكرد كشتی گیران ، روش های تمرینی در آماده سازی كشتی گیران ، توجه به افزایش بار تمرین و ریكاوری ، كاهش فشار تمرینات پیش از مسابقات ، بیش تمرینی / تمرین زدگی / به علاوه دهها عنوان دیگر سر تیر مطالب این كتاب را تشكیل می دهند.

از قرائن پیداست این كتاب تكمیل شده كتاب فیزیولوژی كاربردی كشتی باشد كه پیش از این در پاییز 1385 از طریق انتشارات كمیته ملی المپیك منتشر شده است،  البته به اضافه مطالب جدید.

 

همانطور كه علاقه مندان مطلع هستند،‌دكتر بهمن میرزایی استاد دانشگاه گیلان ، عضو كمیته مربیان جهان و یكی مدرسان كلینیك های پیشرفته فیلاست كه دراین كلینك ها تدریس طراحی تمرینات كشتی را به عهده دارد، وی در حال حاضر به طور افتخاری مسوول كمیته بدنسازی فدراسیون كشتی هم است.

 

لازم به یادآوری است كه با خبر شده ایم اخیرا دو كتاب جدید دیگر از سوی اهالی فن كشتی به چاپ رسیده است كه یكی با نام " آنچه یك مربی كشتی باید بداند " به قلم "جمشید خیرآبادی"  یكی از اعضای كادر فنی تیم ملی كشتی فرنگی و دیگری "علم و كشتی" به قلم سید عسگر موسوی دبیر انستیتو كشتی و آنالیزور سابق تیم ملی كشتی آزاد بزرگسالان به چاپ رسیده است كه بدون شك دارای مطالب خواندنی بسیاری برای علاقه مندان است.

 

در آینده نزدیك این دو كتاب، محتوا وعناوین مطرح شده در آنها را نیز در بخش معرفی كتاب های كشتی به اطلاع علاقه مندان و مشتركین سایت اخبار كشتی ایران خواهیم رساند

نظرسنجی

  بهترین عیدی به شما چی می تونه باشه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

>